Топ продаж

Пресс для сиру (настінний)
від 4 700 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 400-97-06
Viber- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прес призначений для будь-якого столу, позаяк прес настінний. Також можна використовувати для одного столу до трьох важелів, залежно від розміру столу. Виготовлений Прес із харчової неіржавкої сталі AISI 304.
Ціни можуть змінюватися від комплектації, дод комплектуючих і курсу валют. Для цього залишайте свої запити або телефонуйте нашим менеджерам для докладнішої інформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 0 кг/добу |
| Потужність | 0 кВт |
| Робочий об'єм | 0 куб. см |
| Витрата пара | 0 кг |
| Тиск пари | 3 МПа |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Теплоносій | Пар |
| Частота обертання мішалки | 0 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 700 ₴



