Кошик
16 відгуків
molprom.in.ua производим оборудование любой сложности 

Про нас

Надаємо при покупці нашого обладнання виконуємо монтажні і пуско-налагоджувальні роботи, здійснюємо технологічний супровід, навчання персоналу правилам роботи на обладнанні та технології переробки молока висококваліфікованими інженерами і технологами. Так само надаємо рецептуру під замовлення замовника будь-якої складності.Надаємо при купівлі обладнання та виконуємо монтажні і пуско-налагоджувальні роботи, здійснюємо технологічний супровід, навчання персоналу правилам роботи на обладнанні та технології переробки молока висококваліфікованими інженерами і технологами. Так само надаємо будь-якої складності рецепт під замовлення замовника та надається виїзд технолога на навчання і сироваріння на придбаному вами обладнанні! Ми завжди з вами!!!
Підприємство є виробником обладнання з переробки молока, виробництва всіх видів сирів,йогурту, кефіру, ряжанки,сиру, вершкового масла, майонезу, що працюють на електричній енергії,парового нагріву,масленого нагріву, газового нагріву.

Відмінною особливістю нашого обладнання є індивідуальна розробка кожного модуля у відповідності з потребами замовника з урахуванням асортименту продукції та умов експлуатації. Все обладнання встановлено на нержавіючої рамі підставі у вигляді модуля, монтаж і збірка якого, здійснюється на виробництві.

Надійність і своєчасність виконання договірних зобов'язань, доброзичливість і компетентність персоналу при роботі з клієнтом — ключ до Вашої впевненості в нас, як стабільному, безперервно розвивається і надійного партнера.

Наше обладнання привабливе тим, що воно просте і надійне в експлуатації, економне споживання енергоресурсів, для його установки потрібні мінімальні виробничі площі, міні-модулі забезпечують переробку сировини і вироблення готової продукції високої якості за новими сучасними технологіями. Обладнання працює на електроенергії, природному газі, перегрітій воді, парі. Будь модуль обладнаний сучасними приладами контролю та автоматизації технологічного процесу.

Так само наша компанія поставляє обладнання за кордон.