Охолоджувальна ванна об'ємом від 50 до 3000 літрів, призначена для засолення сиру та сирних головок у охолодженому сольовому розчині, температурний режим від +0 до +8 градусів.
Комплектація: Ванна, кришка, кран зливу, терморегулятор температури
Ціни можуть змінюватися від комплектації, дод комплектуючих і курсу валют. Для цього залишайте свої запити або телефонуйте нашим менеджерам для докладнішої інформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 1000 кг/добу |
| Потужність | 2 кВт |
| Тип | Ванна для сирів |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 33 000 ₴


Відправка з 08 червня 2026