
Камера для визрівання, зберігання сиру та молочної продукції
від 38 000 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026+380 (66) 400-97-06
Viber- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера для визрівання, зберігання сиру та молочної продукції. Шафа для дозрівання сиру 1300л (на основі відновленої шафи).
Камера для дозрівання сиру розрахована на 180-200 кг завантаження продукту. Об’єм самої камери 1300 літрів. Температурний режим від + 2 до + 20 °С, Вологість від 0 до 99% RH. Електронний блок забеспечує управління холодильним агрегатом і зволожувачем для підтримки постійного клімату в камері. Енергоспоживання 6,8 кВт за добу.
Габаритні розміри:
- Висота – 2100 мм.
- Глибина – 800 мм.
- Ширина – 1300 мм.
- Вага – 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Тип холодильної камери | Холодильні склади |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 20 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | 0 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 25 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Об'єм холодильної камери | 1000 куб. м |
| Об'єм морозильної камери | 1000 куб. м |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цикл заморозки | 10 хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 38 000 ₴



