
Котел кпє Харчовий 500 літрів.
від 95 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 08 червня 2026+380 (66) 400-97-06
Viber- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія виробляє Котли Кпє також для Топленого Вершкового Масла. Супровід по налаштуванню надаємо нашими спеціалістами. Також наша компанія робить на виїзді, пуско-налагоджувальні роботи, по встановленню і підключенню обладнання, а також інструктаж користування нашими спеціалістами. Замовлення або докладніша інформація 👇👇👇👇👇 https://molprom.com/pl/ https://mol-prom.com.ua/ https://molprom.com/ua/ https://molprom.com
/ molpromcompany
/ sirovarni_molprom https://molprom.olx.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип харчоварочного котла | Неперекидний |
| Вид нагрева | Непрямий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 27 кВт |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Тиск пари | 1 МПа |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 15 хв |
| Об`єм варочного сосуда | 400 л |
| Вага | 300 кг |
| Колір корпусу | Металік |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Диаметр котла | 1 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне регулювання режимів роботи | Так |
| Наявність міксера | Так |
| Реверсний режим обертання міксера | Так |
| Програмування | Так |
| Привід нахилу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 95 000 ₴


