
Сироварня-Пивоварня
від 33 900 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 10 травня 2026+380 (66) 400-97-06
Viber- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія ТОВ Молл Пром є виробником обладнання для виробництва сиру та пива, виробляє багатофункціональне обладнання Сироварня-Півварня від 20 лт до 1500 лт, з вашої вимоги, будь-якої складності та функціоналу, наше обладнання обладнане автоматикою 2020, комплектація підбирається відповідно до тих вимог замовника. Чекаємо ваших запитів!
Сенсорний Програматор із режимами: Пастеризація, Нагрівання, Порізка, Охолодження, Авто-Реверс, Рецепти, WI-FI.
Ціни вказані базової комплектації.
Ціни можуть змінюватися від комплектації, дод комплектуючих і курсу валют. Для цього залишайте свої запити або телефонуйте нашим менеджерам для докладнішої інформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 3 кВт |
| Тип | Ванна для сирів |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Теплоносій | Вода |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 33 900 ₴





