Топ продаж

Пастеризатор Сока
від 34 000 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026+380 (66) 400-97-06
Viber- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовляємо Пастеризатори Сока від 20 літрів до 1000 літрів. Виготовлений із харчової неіржавкої сталі AISI 304, із заважнюванням, температурне нагрівання до 90 градусів, так само охолодження проточне або фронове. Пульт керування стандартом: терморегулятор, таймер, реверс заважали, оберти заважали в цифрах. Доп-функціональний пульт сенсорний із програматором, з функцією WI-FI, програмування рецептів виготовлення,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип харчоварочного котла | Неперекидний |
| Вид нагрева | Непрямий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Тиск пари | 0 МПа |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 1 хв |
| Об`єм варочного сосуда | 100 л |
| Вага | 45 кг |
| Колір корпусу | Металік |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Диаметр котла | 1 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне регулювання режимів роботи | Так |
| Наявність міксера | Так |
| Реверсний режим обертання міксера | Так |
| Програмування | Так |
| Привід нахилу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 34 000 ₴


