ПодарунокСироварні 1000 літрів
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026від 143 000 ₴
- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Об'єм — 1000 л, температурний режим до 105 ° , що дає змогу виробляти будь-який молочний продукт (пастеризоване молоко, сир, сир, сир, сир, джогурт, кефір, жинку тощо. Концепція «Все в одному» спрощує встановлення, настроювання та роботу сыроварни. Завдяки особливостям доп комплеrtувальних і злагодженої роботи її складників (котла, лір, форм для сиру, пресів та ін.) у Вас буде найкращий вихід готового продукту високої якості, що відповідає міжнародним нормам. Габарити Сироварні вироблений під замовлення замовника, функціонал будь-якої складності, а також споживана потужність підбиратися під вас!
Швидкість роботи сироварні під час процесів нагрівання й охолодження дасть змогу Вам підняти ефективність роботи та заощадити час. Термін її окуповуваності дуже невеликий. Для роботи на сироварні достачена одна людина.
Наша компанія проводить пуско-налагоджувальні та монтажні роботи з навчанням персоналу (за бажанням Закаблука).
Конструктивні особливості Сироварні дають змогу встановлювати її в невеликих виробничих приміщеннях.
У комплекті з обладнанням ми надаємо повний пакет документів: посібник експлуатації Лінії, електрична схема, сертифікат відповідності, митне оформлення (за потреби).
Випускається мінімальної та розширеної комплектації.
Також під час купівлі обладнання надаються рецепти та технологи виробництва будь-якої кисломолочної продукції.
Ціни вказані базової комплектації.
Ціни можуть змінюватися від комплектації, дод комплектуючих і курсу валют. Для цього залишайте свої запити або телефонуйте нашим менеджерам для докладнішої інформації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Молпром |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ванна для сирів |
| Продуктивність | 1000 кг/добу |
| Потужність | 20 кВт |
| Робочий об'єм | 0 куб. см |
| Витрата пара | 0 кг |
| Тиск пари | 0 МПа |
| Час виготовлення | 1 годин |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 450 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Теплоносій | Вода |
| Частота обертання мішалки | 36 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: від 143 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сироварні 1000 літрів»

4 000 ₴
Ліра й Автоліра для сиру

