
Міні-Сироварня МолПром від 50 до 3000 лт під ключ
от 90 000 ₴
- Под заказ
Отправка с 21 мая 2026- +380 (68) 243-05-83
- +48 (577) 27-11-44Poland
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Міні-Сироварня МолПром від 50 до 3000 лт під ключ»

4 000 ₴
Лира и Авто-лира для сыра
Компанія ТОВ Молл Пром пропонує до Вашої уваги лінії з виробництва сиру, творогу, масла, сметани, кефіру, ряжанки, йогуртів об'ємом від 50 літрів до 2000 літрів на добу з функціями пастеризації, нормалізації, гомогенізації.
Лінії (цехи) з виробництва сиру виробляємо під Ваше замовлення, будь-якої складності та комплектації.
Асортимент продукції, що виробляється: молоко пастеризоване, сир (твердий, напів-твердий, м'який) творог, вершки, сметана, масло вершкове, йогурт, кефір, ряженка, топлені вершки.
Список обладнання, яке може включатися до складу лінії:
- Сироварня-пастеризатор, ферментатор, заквасочник.
- Сепаратор-вершковідділювач.
- Масловиготовлювач (маслобійка).
- Дренажний, технологічний стіл.
- Прес для сиру
- Форми для сиру.
- Ванна для Засолки Сиру.
- Формувальний Візок для Сиру
- Охолоджувач молока.
- Камера для дозрівання і визрівання сиру.
- Комплект насосного обладнання та гнучкої трубопровідної арматури.
- Комплект ручного допоміжного інструменту (ліра горизонтальна, ліра вертикальна та ін)
- Комплект лабораторного обладнання.
- Стелаж для сиру
- Паспортна документація.
- Закваски та Ферменти
- Рецептура і Технологія виробництва сиру,ворогу, масла, сметани, кефіру, ряжанки, йогуртів.
- Також є окрема функція Монтаж, Підключення, Начання.
Все обладнання підбирається індивідуально під кожного клієнта, згідно Вашого технічного завдання.
Все обладнання виготовляється з харчової нержавіючої сталі AISI 304.
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Молпром |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ванна для сыров |
| Производительность | 8000 кг/сутки |
| Мощность | 10 кВт |
| Рабочий объем | 1 куб. см |
| Расход пара | 0 кг |
| Давление пара | 0 МПа |
| Время изготовления | 1 час |
| Количество обслуживающего персонала | 1 чел. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вес | 100 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Теплоноситель | Вода |
| Частота вращения мешалки | 100 об/мин |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: от 90 000 ₴








